# GP0937-50
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GP0937-50
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gp0937-50
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gp0937-50#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.093" Dia x 5.000" L (2.37mm x 127.00mm)