# GP0937-20
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GP0937-20
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gp0937-20
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gp0937-20#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.093" Dia x 2.000" L (2.37mm x 50.80mm)