# GP0781-30
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GP0781-30
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gp0781-30
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gp0781-30#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.078" Dia x 3.000" L (1.58mm x 76.20mm)