# GP0312-20
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GP0312-20
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gp0312-20
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gp0312-20#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.031" Dia x 2.000" L (0.79mm x 50.80mm)