# GA7500-180
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GA7500-180
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ga7500-180
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ga7500-180#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.750" Dia x 18.000" L (19.05mm x 457.20mm)