# GA6247-350SC
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GA6247-350SC
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ga6247-350sc
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ga6247-350sc#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.624" Dia x 35.000" L (15.86mm x 889.00mm)