# GA3125-80
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GA3125-80
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ga3125-80
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ga3125-80#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.312" Dia x 8.000" L (7.93mm x 203.20mm)