# GA2500-60
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GA2500-60
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ga2500-60
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ga2500-60#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.250" Dia x 6.000" L (6.35mm x 152.40mm)