# GA1250-360
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GA1250-360
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ga1250-360
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ga1250-360#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.125" Dia x 36.000" L (3.17mm x 914.40mm)