# G026110000
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** G026110000
- **Manufacturer:** Excelitas Technologies
- **Category:** Optoelectronics
- **Subcategory:** Optomechanical
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/g026110000
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/g026110000#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Inner Diameter:** 72mm
- **Length:** 1000mm
- **Outer Diameter:** 80mm