# FW-24-03-G-D-303-075-P-TR
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FW-24-03-G-D-303-075-P-TR
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/fw-24-03-g-d-303-075-p-tr
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/fw-24-03-g-d-303-075-p-tr#rfq
- **Length:** 0.075" (1.905mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.050" (1.27mm)
- **Row Spacing:** 0.050" (1.27mm)