# FW-16-05-G-D-394-150-A
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FW-16-05-G-D-394-150-A
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/fw-16-05-g-d-394-150-a
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/fw-16-05-g-d-394-150-a#rfq
- **Length:** 0.150" (3.810mm)
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Number of Positions:** 32
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.050" (1.27mm)
- **Row Spacing:** 0.050" (1.27mm)