# FW-13-05-LM-D-391-075-A-P
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FW-13-05-LM-D-391-075-A-P
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/fw-13-05-lm-d-391-075-a-p
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/fw-13-05-lm-d-391-075-a-p#rfq
- **Length:** 0.075" (1.905mm)
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Number of Positions:** 26
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.050" (1.27mm)
- **Row Spacing:** 0.050" (1.27mm)