# FW-07-03-F-D-236-118
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FW-07-03-F-D-236-118
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/fw-07-03-f-d-236-118
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/fw-07-03-f-d-236-118#rfq
- **Length:** 0.118" (2.997mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.050" (1.27mm)
- **Row Spacing:** 0.050" (1.27mm)