# FW-06-03-L-D-195-100-P
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FW-06-03-L-D-195-100-P
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/fw-06-03-l-d-195-100-p
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/fw-06-03-l-d-195-100-p#rfq
- **Length:** 0.100" (2.540mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.050" (1.27mm)
- **Row Spacing:** 0.050" (1.27mm)