# FW-05-05-L-D-550-125-A
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FW-05-05-L-D-550-125-A
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/fw-05-05-l-d-550-125-a
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/fw-05-05-l-d-550-125-a#rfq
- **Length:** 0.125" (3.175mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.050" (1.27mm)
- **Row Spacing:** 0.050" (1.27mm)