# FW-05-03-G-D-085-200-P-TR
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FW-05-03-G-D-085-200-P-TR
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/fw-05-03-g-d-085-200-p-tr
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/fw-05-03-g-d-085-200-p-tr#rfq
- **Contact Finish:** Gold
- **Contact Finish Thickness:** 10.0碌in (0.25碌m)
- **Length:** 0.200" (5.080mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.050" (1.27mm)
- **Row Spacing:** 0.050" (1.27mm)