# FW-04-03-L-D-245-065
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FW-04-03-L-D-245-065
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/fw-04-03-l-d-245-065
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/fw-04-03-l-d-245-065#rfq
- **Length:** 0.065" (1.651mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.050" (1.27mm)
- **Row Spacing:** 0.050" (1.27mm)