# FW-03-05-L-D-335-100
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FW-03-05-L-D-335-100
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/fw-03-05-l-d-335-100
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/fw-03-05-l-d-335-100#rfq
- **Length:** 0.100" (2.540mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.050" (1.27mm)
- **Row Spacing:** 0.050" (1.27mm)