# FW-03-05-G-D-555-120
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FW-03-05-G-D-555-120
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/fw-03-05-g-d-555-120
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/fw-03-05-g-d-555-120#rfq
- **Length:** 0.120" (3.048mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.050" (1.27mm)
- **Row Spacing:** 0.050" (1.27mm)