# FW-03-03-G-D-260-140
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FW-03-03-G-D-260-140
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/fw-03-03-g-d-260-140
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/fw-03-03-g-d-260-140#rfq
- **Length:** 0.140" (3.556mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.050" (1.27mm)
- **Row Spacing:** 0.050" (1.27mm)