Part Number: FIS5161-MVFA9 Manufacturer: Clarion Safety Systems Category: Labels, Signs, Barriers, Identification Subcategory: Signs, Nameplates, Posters Product URL: https://distyparts.com/product/fis5161-mvfa9 RFQ URL: https://distyparts.com/product/fis5161-mvfa9#rfq Datasheet URL: https://static.distyparts.com/disty-files/datasheets/11/05/28/11052817-3174-FIS6187-MVE9H-ND.pdf Image URL: https://static.distyparts.com/disty-files/images/11/05/28/11052887-3174-FIS5161-MVFAB-ND.jpg Summary: FIS5161-MVFA9 is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by Clarion Safety Systems and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: FIS5161-MVFA9 is a signs, nameplates, posters from Clarion Safety Systems. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: Color: Black Legend, Yellow Background For Use With: Warning Label Size: 16.10" L x 14.00" W (408.9mm x 355.6mm) Label Type: Cutting Of Fingers Material: Vinyl Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: Yes Image Available: Yes Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/clarion-safety-systems Category Page: https://distyparts.com/category/labels-signs-barriers-identification/signs-nameplates-posters Canonical URL: https://distyparts.com/product/fis5161-mvfa9