# FIS5161-MVFA9
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FIS5161-MVFA9
- **Manufacturer:** Clarion Safety Systems
- **Category:** Labels, Signs, Barriers, Identification
- **Subcategory:** Signs, Nameplates, Posters
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/fis5161-mvfa9
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/fis5161-mvfa9#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Black Legend, Yellow Background
- **For Use With:** Warning
- **Label Size:** 16.10" L x 14.00" W (408.9mm x 355.6mm)