# FFP566300651951
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FFP566300651951
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ffp566300651951
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ffp566300651951#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 37.3kW, 65A, 0.5663mH