# FFP135603251854
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FFP135603251854
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ffp135603251854
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ffp135603251854#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 186.4kW, 322A, 0.1356mH