# FFP053504141007
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FFP053504141007
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ffp053504141007
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ffp053504141007#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 223.7kW, 414A, 0.0535mH