# FFP036906001009
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FFP036906001009
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ffp036906001009
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ffp036906001009#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 354.2kW, 600A, 0.0369mH