# FF0P50500211297
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF0P50500211297
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff0p50500211297
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff0p50500211297#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 230V, 5.2kW, 21A, 0.505mH