# FF0P37501040992
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF0P37501040992
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff0p37501040992
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff0p37501040992#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 55.9kW, 104A, 0.375mH