# FF0P26800831002
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF0P26800831002
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff0p26800831002
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff0p26800831002#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 230V, 18.6kW, 83A, 0.268mH