# FF0P17702501853
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF0P17702501853
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff0p17702501853
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff0p17702501853#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 149.1kW, 250A, 0.177mH