# FF0P04305151008
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF0P04305151008
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff0p04305151008
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff0p04305151008#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 298.3kW, 515A, 0.043mH