Part Number: FF04P8407P60983 Manufacturer: Enerdoor Category: Motors, Actuators, Solenoids and Drivers Subcategory: Accessories Product URL: https://distyparts.com/product/ff04p8407p60983 RFQ URL: https://distyparts.com/product/ff04p8407p60983#rfq Datasheet URL: https://static.distyparts.com/disty-files/datasheets/11/12/12/11121204-4058-FF033P501P10978-ND.pdf Image URL: https://static.distyparts.com/disty-files/images/11/12/12/11121204-4058-FF033P501P10978-ND.jpg Summary: FF04P8407P60983 is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by Enerdoor and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: FF04P8407P60983 is a accessories from Enerdoor. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: Accessory Type: AC Line Reactor Specifications: 480V, 3.7kW, 7.6A, 0.84mH Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: Yes Image Available: Yes Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/enerdoor Category Page: https://distyparts.com/category/motors-actuators-solenoids-and-drivers/accessories Canonical URL: https://distyparts.com/product/ff04p8407p60983