# FF04P8407P60983
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF04P8407P60983
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff04p8407p60983
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff04p8407p60983#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 3.7kW, 7.6A, 0.84mH