# FF033P501P10978
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF033P501P10978
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff033p501p10978
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff033p501p10978#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 373W, 1.1A, 33.5mH