# FF01P5800140834
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF01P5800140834
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff01p5800140834
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff01p5800140834#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 230V, 3.7kW, 14A, 1.58mH