# FF00P9800460989
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF00P9800460989
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff00p9800460989
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff00p9800460989#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 22.4kW, 40A, 0.98mH