# FF00P8200340836
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF00P8200340836
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff00p8200340836
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff00p8200340836#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 14.9kW, 27A, 0.82mH