# FF00P7500520990
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF00P7500520990
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff00p7500520990
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff00p7500520990#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 29.8kW, 52A, 0.75mH