# FF00P4200520840
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF00P4200520840
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff00p4200520840
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff00p4200520840#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 230V, 11.2kW, 52A, 0.42mH