# FF00P3400650841
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF00P3400650841
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff00p3400650841
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff00p3400650841#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 37.3kW, 65A, 0.34mH