# FF00P2601600994
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF00P2601600994
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff00p2601600994
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff00p2601600994#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 93.2kW, 160A, 0.26mH