# FF007P704P80982
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF007P704P80982
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff007p704p80982
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff007p704p80982#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 2.2kW, 4.8A, 7.7mH