# FF003P300110984
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF003P300110984
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff003p300110984
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff003p300110984#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 5.6kW, 11A, 3.3mH