# FF002P600140985
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF002P600140985
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff002p600140985
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff002p600140985#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 7.5kW, 14A, 2.6mH