# FF001P200340988
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF001P200340988
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff001p200340988
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff001p200340988#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 18.6kW, 34A, 1.2mH