# FF000P301300993
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF000P301300993
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff000p301300993
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff000p301300993#rfq
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 74.6kW, 130A, 0.3mH