# FF000P202000995
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF000P202000995
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff000p202000995
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff000p202000995#rfq
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 111.9kW, 200A, 0.2mH