# FF0002301P60979
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF0002301P60979
- **Manufacturer:** Enerdoor
- **Category:** Motors, Actuators, Solenoids and Drivers
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff0002301p60979
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff0002301p60979#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 559W, 1.6A