# FF0001802P10980
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** FF0001802P10980
- **Subcategory:** Accessories
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ff0001802p10980
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ff0001802p10980#rfq
- **Accessory Type:** AC Line Reactor
- **Specifications:** 480V, 746W, 2.1A